• OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU NA PALMĘ WIELKANOCNĄ

• Konkurs na palmę wielkanocną rozstrzygnięty!

Cieszy fakt, że tradycja tworzenia palm jest ciągle podtrzymywana przez kolejne pokolenia, o czym możemy się przekonać, podziwiając palmy przyniesione na konkurs. To ważne, gdyż taki konkurs to nie tylko nagrody, lecz przede wszystkim popularyzowanie oraz kultywowanie tradycji i zwyczajów wielkanocnych związanych z Niedzielą Palmową, oraz przekazywanie tradycji w rodzinie oraz integracja rodziny we wspólnej pracy twórczej.

Wyboru najlepszych prac dokonała powołana Komisja Konkursowa w składzie: pani Krystyna Paluch i pani Adriana Penczek. Wybór był niezwykle trudny ze względu na wysoki poziom artystyczny prac. W każdej widać było wysiłek i trud włożony w wykonanie. W związku z czym komisja musiała przyznać wiele miejsc ex aequo.

Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu:

I miejsce:
            - Weronika Staniek (kl. 2a)
            - Emilka Zawitaj (kl. 1b)
            - Oliwia Dowiat (kl. 2a)

II miejsce:
            - Rozalia Kniaź (kl. 2b)
            - Kinga Szczygieł (kl. 2a)
            - Mikołaj Szymaniec (kl. 1b)

III miejsce:
            - Małgorzata Tomaszewska (kl. 1a)
            - Paweł Kuś (kl.1a)
            - Adam Płatek (kl. 1a)

Wyróżnienia:
            - Emilia Pacwa (kl.2b)
            - Małgorzata Szkółka (kl. 1a)
            - Karol Więcek (kl. 1a)
            - Franciszek Kudra (kl. 1b)
            - Robert Dybała (kl. 1b)
            - Ignacy Kurowski (kl. 2b)
            - Łucja Cetera (kl. 1b)
            - Paweł Nowak (kl. 1b)
            - Lena Niejadlik (kl. 3a)

Wszystkim serdecznie gratulujemy!
            Nagrody i dyplomy zostaną wręczone na apelu nagrodowym.

• POWIATOWY DRUŻYNOWY KONKURS INTERDYSCYPLINARNY "ASY Z TRZECIEJ KLASY"

• Powiatowy Drużynowy Konkurs Interdyscyplinarny "Asy z trzeciej klasy" to wydarzenie skierowane do uczniów trzecich klas szkół podstawowych, które ma na celu rozwijanie ich wszechstronnych kompetencji.

Kiedy? 23 kwietnia 2024r.

Gdzie? Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Imielinie

O której? Start godz: 9:00

Czego możecie się spodziewać? Konkurs obejmuje różnorodne dziedziny, takie jak:

• Edukacja polonistyczna

• Edukacja przyrodnicza

• Edukacja społeczna

• Edukacja środowiskowa

• Sprawność sportowa

Konkurs  ma na celu nie tylko wyłonienie najlepszych uczniów w poszczególnych dziedzinach, ale także promowanie wszechstronnego rozwoju młodych ludzi i zachęcanie ich do aktywności intelektualnej, społecznej i fizycznej.

REGULAMIN KONKURSU: Regulamin_Powiatowego_Konkursu_Interdyscyplinarnego_ASY_Z_TRZECIEJ_KLASY.pdf

•  KONKURS NA PALMĘ WIELKANOCNĄ DLA KLAS I-III

• Czy masz talent do tworzenia pięknych palm wielkanocnych? 🌿🐣
            Jeśli tak, to mamy dla Ciebie wspaniałą okazję, abyś pokazał swój kreatywny potencjał! 🎨🌟

Dołącz do szkolnego konkursu na palmę wielkanocną i zdobądź szansę na fantastyczne nagrody oraz uznanie wśród kolegów i koleżanek! 🏆🥇

Zapraszamy do udziału wszystkich uczniów z klas I-III! Niech praca nad palmą stanie się niezapomnianym doświadczeniem i okazją do zabawy! 🥳🌿

Regulamin konkursu 👇

VIII Powiatowy Konkurs Gwary Śląskiej pt. „Jak to dawniej bywało”

Szanowni Państwo, Drodzy Nauczyciele,
            po wymuszonej pandemią przerwie nasza szkoła ma zaszczyt zaprosić na VIII Powiatowy Konkurs Gwary Śląskiej pt. „Jak to dawniej bywało”.

Konkurs, skierowany do wszystkich szkół podstawowych w powiecie, przygotowujemy we współpracy z Miejskim Centrum Kultury w Imielinie. Jego celem jest promocja gwary śląskiej, tradycji i zwyczajów oraz strojów naszego regionu.

Wydarzenie to na stałe wpisało się już do kalendarza imprez powiatu bieruńsko-lędzińskiego, przyczyniając do popularyzacji śląskości wśród najmłodszych i pielęgnacji tradycji naszego regionu. Dlatego gorąco zachęcamy do przyjęcia zaproszenia i zaangażowania do udziału jak największej liczby uczennic i uczniów.

Organizatorki Konkursu

Konkurs plastyczny "JESIENNE DRZEWO"

"Koronawirusie, my się nie damy, bo z domu się nie ruszamy"

IV Powiatowy Konkurs Matematyczny