• PRZED PIERWSZYM DZWONKIEM: ZEBRANIE Z RODZICAMI

• Wczoraj odbyło się pierwsze spotkanie rodziców pierwszoklasistów i pierwszoklasistek z panią dyrektor Dagmarą Kupczyk, wychowawczyniami i nauczycielkami wspomagającymi klas pierwszych oraz szkolnymi specjalistkami: pedagożkami, logopedką i psycholożką.

Była to kolejna okazja (po Dniu Otwartym i Pikniku Rodzinnym), aby zaprezentować miejsce, które już niedługo stanie się drugim domem dla Waszych pociech. Wierzymy, że nasza szkoła to przestrzeń, w której dzieci będą mogły się rozwijać, bawić i odkrywać świat w bezpiecznym i przyjaznym środowisku.

Jak tam Wasze emocje tuż przed pierwszym dzwonkiem? Radość miesza się z niepewnością, a ekscytacja sięga zenitu? To chyba typowy stan przed 1 września u małych i dużych ludzi!

Nie możemy się doczekać, aby powitać pierwszaki (i resztę ferajny!) w naszej pięknej szkole, gdzie nauka i zabawa idą w parze! Niech każdy wspólny dzień to będzie dobry dzień!

Do zobaczenia już wkrótce!

• PODZIĘKOWANIE I POŻEGNANIE. Z WYRAZAMI WDZIĘCZNOŚCI I SZACUNKU ŻEGNAMY PANIE: BOGUMIŁĘ KUŚ I IRENĘ HERMYT

• 💐 Z głębokim żalem, ale jednocześnie z ogromną wdzięcznością, żegnamy po latach owocnej współpracy sekretarkę szkolną Panią Bogumiłę Kuś. Dziękujemy za każdy dzień, w którym swoim zaangażowaniem, serdecznością i profesjonalizmem wspierała zarówno uczniów, jak i grono pedagogiczne. Jej obecność była dla nas wszystkich nieocenionym wsparciem.

Życzymy Ci Bogusiu wielu sukcesów i satysfakcji na nowej drodze zawodowej. Niech każdy dzień przynosi radość i spełnienie, a nowe wyzwania niech staną się źródłem dalszego rozwoju i inspiracji. Pamiętaj, że drzwi naszej szkoły zawsze będą dla Ciebie otwarte, a wspomnienia wspólnych lat na długo pozostaną w naszych sercach.

💐 Pożegnaliśmy również Panią Irenę Hermyt, która kończy swoją długoletnią pracę w naszej szkole i wkracza na zasłużoną emeryturę!

Dziękujemy za każdy wysiłek, za każdy uśmiech i dobre słowo, które wnosiła Pani do naszej szkoły. Pani praca była nieoceniona.

Życzymy zdrowia, spokoju i wielu radosnych chwil na tej nowej, emerytalnej drodze życia. Niech czas ten będzie pełen zasłużonego odpoczynku, spełnienia marzeń i realizacji pasji, na które wcześniej brakowało czasu.

• WITAJ, SZKOŁO! WITAJCIE W SZKOLE!

• Dzień dobry!

Już za chwilę nasza szkoła otworzy swoje drzwi, a my, jak bohaterowie i bohaterki ulubionych książek i bajek, wyruszymy razem na nową, wspólną przygodę. Czeka nas rok pełen wyzwań, radości i odkryć, podczas którego będziemy uczyć się, bawić i wspierać!

W naszej szkole, podobnie jak w opowieściach o przyjaźni i odwadze, najważniejsze jest, żebyśmy byli razem – zarówno w chwilach radości, jak i wtedy, gdy napotykamy trudności. Pamiętajcie, że jak w każdej dobrej bajce, najwięcej osiągamy, gdy trzymamy się razem, pomagamy sobie i wierzymy w siebie.

Szczególnie serdecznie witamy nowe uczennice, uczniów i nauczycieli, którzy dołączają do naszej szkolnej rodziny. Wierzymy, że wspólnie stworzymy wiele pięknych chwil i przeżyjemy mnóstwo wspaniałych dni.

Niech ten rok przyniesie Wam dużo uśmiechu, nowych przyjaźni i pięknych chwil. Do zobaczenia w szkole!

• UCZNIOWIE I UCZENNICE Z UKRAINY - WAŻNE INFORMACJE DLA RODZICÓW

• Zachęcamy do zapoznania się z treścią ulotki, aby być na bieżąco z wszelkimi procedurami i możliwościami, jakie są dostępne dla Waszych dzieci.

Więcej informacji na temat edukacji uczniów i uczennic z Ukrainy znajdziecie tutaj: gov.pl/web/edukacja/uczniowie-z-ukrainy 🌐

Serdecznie zapraszamy do lektury i dzielenia się tymi informacjami z innymi rodzicami. Razem zadbajmy o jak najlepsze doświadczenia edukacyjne dla naszych dzieci!